Web Tasarım ve Yazılım

Websitesi firmanızın kurumsal kimliğinin bir parçasıdır. Bir websitesinin mesai saati yoktur ve 7/24 hizmet vermektedir.

Günümüz dünyasında farklı kitlelere ve potansiyel müşteri gruplarına ulaşmanın en kolay yolu websitesinden geçer. MEFE Teknoloji ailesi olarak kurumsal kimliğinize uygun, ürün veya hizmetinizi en iyi şekilde sunan ve sizi doğrudan müşteriye ulaştırmayı amaçlayan websiteleri yapmaktayız.

Taleplerinizi, firmanızın faaliyetlerini ve gereksinimlerinizi doğru anlamak işin ilk adımı. Sonrasında yerli ve yabancı rakipleriniz ve sektörünüzü inceleyip işinizle ilgili fikri sahibi oluyoruz. Başarılı bulduğunuz sitelerdeki beğendiğiniz özellikleri not ediyor, size fayda sağlayabilecek önerilerimizle sunduğumuz çözüm teklifini zenginleştiriyoruz.

Websitenizi güncel tutabilmek amacıyla websitelerinizi daima yönetim paneli ile vermekteyiz. Yönetim Paneli size veya bu iş için yetkilendirdiğiniz personele ait kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak ürün/hizmet/proje/haber/makale/içerik vs. girmenizi sağlar.

Websiteniz arama motorlarında üst sıralarda çıkmalıdır. Günümüzde pek çok insan url girmek yerine arama motorlarından arayarak websitelerine ulaşır. Yaptığımız sitelerde girilen içeriği optimize ederek arama motorlarının aradığı kriterlere uygun hale getirmekteyiz.